Матюки і образи: як федоруківці на Плешка напали за Бородянку

Матюки, образи і навіть погрози від оточення та прихильників мера Бучі Анатолія Федорука посипались на Максима Плешка всілд за його критикою рішення Бучанської ради ініціювати створення Бородянського району замість Ірпінського, як це було передбачено раніше в КОДА.

Федорук хоче бути мером Бородянки? Або чому бучаці, ірпінчани, гостомельчани, ворзеляни, коцюбинчани і всі навколо мають їздити зайві 20 км? #адмінтерреформа #район #буча #ірпінь #гостомель #бородянка #КОДА #федорук #політичні_амбіції

Gepostet von Максим Плешко am Montag, 13. April 2020

Найбільша порція лайки і погроз дісталася від посадової особи, “правої руки Федорука”, секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка. “Слушай, ти недоросль… Ти какое имееш право обсуждать решение мэра города Буча и депутатского корпуса… Запомни, будеш лезть в Бучу – ничем хорошим это для тебя не закончится!”, – написав Олексюк у коментарях під відео Плешка, що виглядає як мінімум дивним. Адже рішення мера Бучі та БМР є рішеннями органу влади. І їх коментувати може кожна людина, не тільки Плешко. 

Подібні злісні і нецензурні коментарі полилися і від інших користувачів, з рамкою “Я – бучанець”. Це громадська організація, яка діє на підтримку мера Бучі та його політики.

Брудну лайку прихильників Федорука у відповідь на відео Плешка засудили навіть окремі бучанці.

Як відомо, Бучанська рада за ініціативою Анатолія Федорука ініціювала створення Бородянського району замість Ірпінського. Таке рішення в Бучі пояснили зручнішою транспортною доступністю Бородянки для мешканців Бучі, Ворзеля, Гостомеля та всього регіону, аніж би центром нового району став Ірпінь.

Крім того, як наголошують у БМР Бородянка має всю сучасну інфраструктуру, щоб бути одним із нових 5-ти районів Київщини.

Варто нагадати, що таке рішення бучанської влади викликало шок у простих бучанців. Соціальні мережі простро розгромили цю ініціативу мера Бучі, назвавши її найбільш ідіотичним за весь час його правління.

Натомість, депутат Ірпінської ради Максим Плешко переконує, що рішення Федорука про Бородянку продиктоване нездатністю мера Бучі прийняти ситуацію потужного розвитку Ірпеня і те, що “його учень переріс його самого”. За словами Плешка, Федорук “боїться, що його посунуть з посади” і саме це штовхає мера Бучі на рішення, які суперечать не тільки здоровому глузду, а й інтересам бучанців та всього регіону.

15 кві 2020 14:01