Карплюк закликав не вірити фейкам про «домашній арешт» сусідів жінки, в якої підозрюють коронавірус

Голова Інвестиційної ради Ірпеня, член оперативного штабу протидії поширенню COVID-19 Володимир Карплюк закликав не довіряти фейкам про повну ізоляцію жителів будинку, де живе жінка, в якої підозрюють коронавірусну хворобу. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

«Весь антивірусний штаб Ірпеня в зборі біля будинку (Ірпінь, Тургенєвська, 50-А), де проживала жінка, яку підозрюють на коронавірусну хворобу. Проводиться дезінфекція силами комунальних служб міста. Муніципальна варта поєднала зусилля з поліцією та ДСНС і оповістили жителів будинку про дезінфекційні заходи. Наші волонтери готові надавати допомогу, передавати продукти та ліки і засоби першої необхідності», — зазначив Володимир Карплюк.

Він наголосив, що «після дезінфекції жителі будинку зможуть заходити-виходити у звичному форматі та режимі».

«Окремо звертаюся до редакторів ЗМІ. В Ірпені живе Михайлина Скорик-Шкарівська — вона розповсюджує фейки про Ірпінь і, зокрема, про те, що жителі цього будинку будуть замкнені в ньому 14 днів. Прохання не довіряти цьому джерелу інформації — пані Михайлина є чорною піарницею, нашим політичним опонентом і використовує людську біду для власного піару та нашої дискредитації», — зауважив голова Інвестради. 

«Мийте руки, і від інформаційних вірусів теж», — додав він.

Раніше перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин повідомив про те, що комунальні служби проводять дезінфекцію та інформування жителів будинку на Тургенєвській, 50-А. 

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про першу підозру на COVID-19 в Ірпені. ПЛР-аналіз вагітної жінки показав позитивний результат. Остаточний діагноз буде встановлено після повторного аналізу.

24 бер 2020 23:21